День святого Миколая

Йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край —
Тут ступає Миколай.

Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.

Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.
М. Пономаренко

День святого Миколая в Україні кожного року відзначають 19 грудня і  найбільше цього свята чекає  дітвора. Із року в рік діти прославляють Миколая піснями, віршами, молитвами.
Не оминув Святий і  нашої школи –  він завітав до нас з повною торбинкою добра, тепла й подарунків. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Педагог-організатор Яценюк Ольга Октавіянівна та вчитель початкових класів Габор Єлизавета Дорелівна, разом з учнями 7 та 4-А класів, підготували святковий виступ для учнів, батьків та працівників школи.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Поширити